Ringijuhendajatele

Kõige tõhusam viis õppimiseks on teisi õpetada.
Esita endale väljakutse ja pane ennast proovile ringijuhendajana!

Registreeri end meie andmebaasis

Õpetajad, lapsevanemad, ettevõtjad või tudengid, kes soovivad laste arengusse panustada, on oodatud endast teada adma lehel Juhendajad


Sirvi pakkumisi 

Lehel Pakkumised leiad koolide, lasteaedade, huvikoolide ja ettevõtete teadaanded loodavate ringide kohta. Võta sobiva pakkumise avaldajaga ühendust ning rääkige läbi ringi läbiviimise üksikasjad. 


Infomaterjalid ja koolitused juhendajatele 

Tutvu meie infomaterjalidega ja osale StartupAlfa korraldatavatel koolitustel.


Telli väärtuslikku infot

Liitu erinevate postitusnimekirjadeda ja ole kursis kõige uuema infoga robootika ja nutiringide valdkonnast.

Nutivaldkonna kalender

Sündmuste rubriigis saad tutvuda kõige olulisemate robootikavaldkonna sündmustega ja registreeruda StartupAlfa korraldatavatele koolitustele ja töötubadele.

Eripakkumised StartupAlfa partneritelt

Registreeru kasutajaks ja saadame Sulle infot StartupAlfa partnerite pakkumiste kohta. Saad e-kirjaga konkreetsed allahindluskoodid tarkadele toodetele.


Ringi käivitamise juhend siin!

Huviringiga alustamine ei ole keeruline, kui sul on soov ja tahtmine laste arengusse panustada. Sellest juhendist leiad samm-sammulise kirjelduse, millele mõelda enne ringi käivitamist ning millist tuge ja vahendeid selleks vaja läheb.

Nutiringi juhendamise kaudu on ettevõtetel võimalik avastada tulevikutalente oma tegevusvaldkonnas juba rohujuure tasandil. Täna põhikooli lõpuklassides käivad noored on mõne aasta pärast kõrgkoolides ja tööandjatele väärtuslikuks inimressursiks. Juhendamine ettevõtete juurde tekkivates huvialaringides loob ettevõttele täiendavat maineväärtust oma valdkonna tegijatena - tõstab tööandja väärtust töötajate silmis. Kui ettevõtted loovad enda juurde ringe töötajate lastele, siis see tõstab nende laste konkurentsivõimet tulevikuametite tipus.